Nuo Plausible statistikos kaupimo, šis tekstas buvo skaitytas 1803 kartą/us.
Šio teksto atnaujinimo ar rašymo laikas jau yra senesnis, kaip vieneri metai, tad per šį laiką galėjo mano nuomonė pasikeisti bei aptartos konfigūracijos.
Tekstas buvo atnaujintas: 2019-11-12.
Kadangi mano Asus AC56U kažko tai prastai veikia su 2.4Ghz teko pajungti į vieną tinklą mano senąjį TP-LINK WR1043ND.
Sujungiant du routerius į vieną tinklą galėsit pasiekti viską kaip ir naudojant vieną routerį taip pat galima praplėsti WIFI zoną o tai aktualu dideliame name kur WIFI aprėptis gali būti maža kai kuriuose namo taškuose.
Norint sujungti du routerius į vieną tinklą reikia sutvarkyti abiejų nustatymus.
Pirmajame routeryje reikia palikti DHCP įjungta tik galima pakeisti IP starting ir ending nustatymus.
Tai adresų pradžia ir pabaiga kuriuos routeris duos prijungus įrenginį, kaip pavyzdys prijungus PC tai jam duos adresą vietiniam tinkle nuo 192.168.1.2 iki 192.168.1.50 didesnio negu 50 jam nepriskirs.
Antrajame routeryje reikia išjungti DHCP nes pirmasis viską priims tai antrajam to nebereikia daryti. Kažkur tarp nustatymų turėtų būti DHCP tvarkymas ant OpenWRT:
Network > LAN interface
Routeriui priskiriame didesnį IP adresą negu pirmojo DHCP nustatymu t.y. didesnis nei 192.168.1.50 ir aišku nepamirštam disable DHCP.
Viskas. Pirmasis veikia, kaip pagrindinis o antrasis tik skleidžia WIFI ir duoda internetą per LAN.
Taip pat geriau yra jungti antrą routerį į LAN portą negu WAN. Su WAN tiesiog gali būti daugiau problemų. Mano atveju tai WR1043ND WAN to LAN siekia tik ~250Mbps geriausiu atveju,geriau jungti į LAN nes LAN turi 1Gbps, kitaip sakant kitam gale turiu 3 LAN portus su maksimaliu greičiu bei WIFI (kiek trauks N standartas).
Comments are closed.