Automobilių fotografavimas

Jeigu esi automobilių fanas ir nori turėti gražias savo auto nuotraukas, kreipkis į mane ir pasiūlysiu automobilių fotografavimo paslaugas.

Nuotraukos gali būtu dviejų tipų labiau redaguotos arba ne.
Labiau redaguotos nuotraukos tinka asmeniniai kolekcijai arba pasidalinti kokiame socialiniame tinklapyje.

Mažiau retušuotos nuotraukos labiau tinka pardavimų puslapiuose, nes neatrodys labai jau dirbtinai. Bent atrodys kokybiškos ne kaip dauguma daro su telefonu.
Jeigu nori savo automobilio gražių nuotraukų kreipkis į mane pasinaudodamas kontaktų forma ir susitarsim.
Visas veiksmas vyksta Klaipėdos regione.

Auto fotografavimo seka:

Pradžioje dar reiktų apsitarti ar dienos laiką. Daryti nuotraukas dieną ar naktį. Galima aišku ir abu variantus, tada reikės pradėti 2-1val pries saulei nusileidžiant.

1. Būtinai turės būti nuplautas automobilis nes tikrai atrodys ne kaip, jau teko tai patirti. Nuotrauka gera bet Photoshop’as nėra visagalis tiksliau yra bet per daug laiko tam reiktų skirti tiesiog lengviau nuplauti. Be to jeigu jau esi auto fanas tai nepatingėk prižiūrėti ir viską išblizginti, ypač išorinę dalį.

2. Aptariam kuriose vietose galėtų fotografuoti. Jeigu žinai vietas kur norėtum labai gerai, išklausysiu pageidavimus. Tinkama vieta būtų tokia kurioje yra vientisas fonas (papildomų dalykų fone nelabai reikia) arba labai gerai atrodo ir vingiuotas plentas bet, kad jis būtų tuščias. Dar įdomu būtų sužinoti kokio tipo nuotraukos patinka tau? Gali parodyti kelis pavyzdžius kas patiko ir mėginsim kažką panašaus.

3. Važiuojam į vietą ir pyškinam.

4. Po kelių dienų susisieksiu ir atsiųsiu normalios kokybės nuotraukas kur galėsi naudoti kur nori, dėti kokiam nors forume ar pasidalinti tam pačiame Facebook’e.

Kaina sutartinė nes priklauso ar bus daug ar mažai daroma nuotraukų.

Kainos

Automobilio fotosesija pardavimui

Kaina 15€ (pagal jūsų vietos pageidavimus)

Automobilio fotosesija šviesiu paros metu

Kaina 30€ (fotografuojama skirtingose vietose).

Automobilio fotosesija visiškai tamsiu paros metu

Kaina nuo 50€ (žymiai daugiau darbo negu fotografuojant kitu paros laiku, todėl ir kaina skiriasi)