Biudžetinis M8S Android TV priedėlis 1

Biudžetinis M8S Android TV priedėlis

Tekstas atnaujintas

Kodėl šitas daiktas atsirado pas mane? Tai yra mano antroji Android dėžutė / priedėlis. Pirmoji nusprogo po maždaug dviejų mėnesių naudojimo, o su šita gyvenu maždaug metus ir veikia be jokių problemų. Istorija tokia, kad vaikščiojau parduotuvėje ir užmačiau pigų SEIKI firmos televizorių. Metras įstrižainės, kaina – £189.99. Kodėl gi ne? Ir pagriebiau aš jį. Televizorius nebuvo išmanus, todėl pagalvojau, kodėl nepadaryti jo išmanaus. Žinojau, kad yra Android dėžutės, kurios prisijungia prie televizoriaus, galvoju kodėl gi nepaėmus.

Dėžutės pavadinimas M8s ir jos parametrai nėra stulbinantys, bet už £35 kuriuos sumokėjau ji atlieka savo darbą ganėtinai puikiai.

  • 4 branduolių ARM Cortex-A9 2ghz procesorius
  • 1GB DDR3 RAM
  • Mali-450 Vaizdo plokštė
  • 8 GB atminties
  • Android 4.4.2 operacinė sistema
  • Du USB 2.0, HDMI, AV (analogas), ethernet ir vienas SD kortelės kištukas.
Biudžetinis M8S Android TV priedėlis 2
Jungtys.

Kai gavau dėžutę ji atėjo su kažkokiu keistu android launcheriu, kuris atrodo ganėtinai keistai, juo nebuvo patogu naudotis ir jis man nepatiko, bet padirbėjęs kelias minutes įsidiegiau NOVA ir viskas susitvarkė.

Kasdieninis priedėlio naudojimas

Nors ir kokie šios dėžutės parametrai, ji tvarkosi su užduotimis neblogai neblogai. Naršosi internete be didelių strigimų, bet su pulteliu gali būti problemos, reikėtų belaidės klaviatūros ir pelės, nes maigant mygtukus viskas vyksta ganėtinai lėtai. Po metų naudojimo originalus pultas tiesiog mirė. Įdėjau naujas baterijas, jis vistiek neveikė, tad iškeliavo į šiukšlinę. Todėl iš ebay nusipirkau pigiausią giroskopu valdomą pultą, tad jis veikia kaip pelė – pagal rankos judesį. Gyvenu užsienyje, tad pagrindinė mano šios dėžutės paskirtis man yra IPTV žiūrėjimas, su šita užduotimi dėžutė tvarkosi ganėtinai neblogai. Vienintelis minusas kurį aš pastebėjau – VLC + 1080p transliacija = peilis, bet naudojant Perfect player viskas eina nuostabiai ir be jokių strigimų.

Biudžetinis M8S Android TV priedėlis 3
Programos.

Operacinė sistema, nereikalingos programos ir atnaujinimai

Kai gavau dėžutę, ji atėjo su Android 4.4.2 – operacinė sistema, kuri jau yra ganėtinai sena. Įjungęs ieškojau atnaujinimų, kurių nebuvo ir nėra iki šiol. Daugelis tokių dežučių reklamuojasi turinčios ROOT, šita irgi, bet jo nėra. Yra KODI, kuris turi kelis addons’us kaip navi-x kurie duoda priėjimą prie nestabilių piratuotų TV kanalų ir filmų, dar keli filmų grotuvai, kurie palaiko įvairius formatus, teko vienu iš jų naudotis, veikia ganėtinai neblogai.

Biudžetinis M8S Android TV priedėlis 4
Antutu testas.

Reziume

Kaip IPTV dežutę – naudoti verta, nes daugelis IPTV dežučių kainuoja daugiau už šitą ir turi mažiau galimybių. Naršymui internete taip pat, bet su ja žaidimų nepažaisi, nes nėra patogu, ir žaidimai stringa. Aišku yra galingesnių dežučių, kurios gali žaisti žaidimus, bet ne ši. Jeigu nori geriau, patarčiau pasitaupyti ir nusipirkti galingesnę, su geresniais parametrais ir naujesne operacine sistema.

Nuoroda pirkimui

Kadangi dėžutė pirkta šiek tiek daugiau negu prieš metus, originalios skelbimo nuorodos neradau – tad čia panaši, tik su Android 6 ir šiek tiek naujesnio modelio:

Mini M8S II 4K Smart TV Box Amlogic S905X Quad Core Processor


Šis įrašas buvo ne mano rašytas. Ateityje gali pasirodyti ir daugiau įrašų iš kitų žmonių. Beje, jeigu nori pats prisidėti prie puslapio, daugiau apie tai skaityk čia.

Patiko puslapio turinys?
Prenumeruok naujienas.

Gauk žinutę nuo manęs apie naujus įrašus.
Invalid email address
Prižadu, spamas nebus siunčiamas.

Komentarai

Scroll to Top