Kokį IPTV tiekėją rinktis vietoje TEO (tiekėjai be DRM kanalų)

Kokį IPTV tiekėją rinktis vietoje TEO (tiekėjai be DRM kanalų) 1

42
Komentarai

avatar
11 Comment threads
31 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
VytasEgidijusEvaldaszeeSkirmantas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujasias Seniausias Daugiausiai balsų
Prenumeruoti
Egidijus
Svečias
Egidijus

Esmė ta, kad nori kokybės liks prie TEO arba skynet, nes visi kiti nusakyti IPTV tiekėjai yra su prasta kokybe (nekalbu apie DVB-C). Tarkim Plius.TV kokybės prasme atrodo prasčiau net už TV3Play video kokybe.
Reziumė – norite kokybiškai žiūrėti tv kanalus per metrinį TV (net ir HD, nes Plius.tv jie paduoda ties 5Mbs), renkiesi TEO arba Skynet IPTV. O jei nesvarbu kokybė ir tenkina vaizdas skirtas „šileliui“, tiks viskas.

Egidijus
Svečias
Egidijus

P.S. Tai palyginimas http://screenshotcomparison.com/comparison/191423 (LNK, SD kanalas, 576p). Naršyklėje jau matosi skirtumas, užvedi pelę ir matai PLIUS.TV variantą, neužvedus yra TEO.
Taigi, per 40 colių LED TV skirtumas velniškai matosi.

valius
Svečias
valius

Tiesiog bežiūrint, dar likusius LT kanalus sustojo ir po to jau neberodė, uždėjo DRM, Liko vapše šlamštas, tokie kanalai kaip Lietuvos rytas ar žinių kanalai.
Fuck you TEO 🙁 Reiks konsultuotis su rusais, arba užsakinėti interneto tv

nrs
Svečias
nrs

Išbandžiau iseehd.tv kokybe likau nustebintas. Gal kiek ilgokai užkrauna kanalą, bet rodo tikrai neblogai. 6$ už baltic kanalus, daugokai, galima pigiau iš LT providerių gauti.

Kestas
Svečias
Kestas

Ka daryti kad tas smart tv priedelis rodytu tv

Edgaras
Svečias
Edgaras

http://b.satcardserver.com/login.php?lang=lt as uzsisakes is cia, ziuriu per smart tv viskas gerai ir su archyvu

deimantas
Svečias
deimantas

Kas rusiškai supranta siūlau edem.tv mėnesiui 1 euras , žiurėti per smart TV.

Petras
Svečias
Petras

Apie Splius: Jie dalina kazkoki kinietiska androidini tv boxa. Programele televizoriam tera sukurta senesniem samsungam. Ant naujesniu 2015 -2016 TV su tizen os ju programos nerasta.

Geduxk
Svečias
Geduxk

Balticum pradėjo statyti iptv su mini linuxiniais tiuneriukais išėjo iš bet testo web

Vidmis
Svečias
Vidmis

Sveikas, gal per laiką paaiškėjo, kaip galima susiformuoti pilną „balticum“ tv playlistą, tinkamą siptv programėlei žiūrėti per tv? Šiuo metu galiu žiūrėti tik per interneto naršyklę.

Marius
Svečias
Marius

Beja, dar idomu butu suzinot, jei uzsisakai is Balticum ismaniaja tv su startiniu paketu, ar imanoma yra pagauti visus kanalus, netik is to startinio paketo?

Skirmantas
Svečias
Skirmantas

O gal kas bandėte skynet`e pažiūrėti kas ten sukonfigūruota jų duodamame switche, kuris statomas prieš routerį? Kažkaip turiu nuojautą, kad ten televizija irgi VLAN būdu atskirta, nes nelabai sugalvoju kaip kitaip. Gal kas ieškojo, kuris VLAN?

Vytas
Svečias
Vytas

Nusižiūrėjau fastlink internetą su IPTV.
Klausimas ar įmanoma jų TV žiūrėti su ne jų IPTV imtuvu nes jų siūlomas toks minimalus o norisi ir šiek tiek daugiau televizoriuje funkcijų turėti. Ir dar norėtųsi per kompiuterį žiūrėti tai dviejų imtuvų tada reikėtų, kažkada turėjau cgates tai užknisdavo perjunginėti garsą ir monitoriaus source.
Jie sako kad tik jų įranga tinka.
https://www.fastlink.lt/lt/iranga-ir-instrukcijos/

Kiti įrašai

Sliding Sidebar