Labai talpus 20000mAh powerbankas 1

Labai talpus 20000mAh powerbankas

Tekstas atnaujintas

Daugelis Kinijos kompanijų žengia už savo šalies ribų, norėdamos ne tik išpopuliarėti, bet ir padidinti savo apyvartą. Ne išimtis ir ne tokiam jau naujokui Vinsic. Kompanija orientuojasi į kokybiškus mobiliųjų telefonų aksesuarus tokius kaip laidai, krovikliai bei powerbankai.

Jeigu sunku išsirinkti talpų powerbanką, turiu tau vieną pasiūlymą iš šios kompanijos, kuris manau tikrai patiks.

Privalumai

Labai talpus 20000mAh powerbankas 2

Vinsic 3.0 20000mah powerbankas arba išorinė baterija yra labai vykęs produktas. Ilgai ieškojau kažko panašaus, nes tenka pabuvoti be elektros keletą dienų ne tik festivalyje, bet ir laive ar ant kelio. Gamintojas deklaruoja, kad iPhone 6 galima užkrauti 7 kartus, o iPhone 5s net 10 kartų! Nors obuolius mėgstu ir valgau, bet naudojuosi Android sistemą turintį Sony Xperia z3 compact. Pastarąjį užkrauna pilnus 7 kartus!

Labai talpus 20000mAh powerbankas 3

Nors nesu technikos narkomanas ir neturiu nešiojamo kompiuterio, dviejų skirtingų planšečių ir trijų telefonų iš skirtingų kontinentų, bet 2xUSB 3.0 portai mane nustebino festivalyje, kai reikėjo pakrauti telefoną, man ir mano draugei. Telefonai krovėsi maždaug identiškai, bet tikrai ne lėčiau nei, kad krautųsi vienas pats, nes abi USB jungtys atiduoda po 2.4 ah energijos. Išbuvom 3 naktis, grįžom su neišsikrovusiais telefonais.

Savi pliusai, savi minusai

Nors powerbankas ir kokybiškas, veikia gan greitai, bet turi du savaime suprantamus minusus. Pirma – dydis. Norim mes to ar ne, tačiau nėra dar tokios technologijos pasiekiamos plačiai visuomenei, kad gaminti plonus powerbankus santykinai atitinkančius jų amperažą (talpą(ah)).

Labai talpus 20000mAh powerbankas 4
Krovimo greitis pagal Ampere.

Long story short, turėjau saules baterija pakraunama, 11000mah, nedidelį powerbanką, pakrovė telefoną vos vieną kartą…

Iki pilno užkrovimo kraunasi para laiko. Naudojau originalų Sony laidą ir įkroviklį (1.5ah). Žinoma viskas yra logiška – tokiam talpos kiekiui užkrauti reikia laiko, nors galima paieškoti ir šiek tiek greitesnio kroviklio, mat pati išorine baterija palaiko 2ah krovimą. Bet ar verta, žinant, kad niekas neverčia jo pilnai įkrauti. Vien su 30% telefoną galima būtų užkrauti ko ne du kartus.

Reziume

Labai talpus 20000mAh powerbankas 5Nors tai nėra idealus variantas nešiotis jį tašėje, juolab kišenėje dėl savo dydžio ir svorio, jis idealiausiai tiks kitose situacijose.

Taigi jei pavargote savo mažytį powerbanką rasti pastoviai išsikrovusi, kai jums jo labiausiai reikia, jei ieškote patvaraus, ilgai savyje išlaikančio energiją, telefoną kelis kart pakraunančio, o jei reikia ir vienu metu kraunančio porą prietaisų šis modelis būtent jums. Su juo gausite ne tik švelnia apsaugine įmautę, bet ir vienerių metų oficialią garantiją.

Nuoroda pirkimui

VINSIC Portable 20000mAh Mobile Power Bank with Dual USB Ports


Šis įrašas buvo ne mano rašytas. Ateityje gali pasirodyti ir daugiau įrašų iš kitų žmonių. Beje, jeigu nori pats prisidėti prie puslapio, daugiau apie tai skaityk čia.

Patiko puslapio turinys?
Prenumeruok naujienas.

Gauk žinutę nuo manęs apie naujus įrašus.
Invalid email address
Prižadu, spamas nebus siunčiamas.

One Comment

  • Noriu pridėti papildymą prie straipsnio: būkite atidūs užsakinėdami baterijas kaip atskirus daiktus (tame tarpe ir powerbankus)! Panašu, kad po Samsung Galaxy Note 7 baterijų problemų EU uždraustas gabenimas lėktuvais, tad pardavėjai Kinijoje tiesiog arba visai nesiunčia, arba siuntimo kaina nurodoma ~100 USD – kad nekiltų minčių užsisakinėti. Taip pat patikrinta dviem atvejais sėkmingas siuntimas į Norvegiją ir UK.

    Reply

Komentarai

Scroll to Top