Lietuviškų nemokamų DVB-T kanalų paleidimas į tinklą

LRTC pateiktas bokštų žemėlapis

40
Komentarai

avatar
14 Comment threads
26 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
EvaldasSveciasGINMDJdarius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujasias Seniausias Daugiausiai balsų
Prenumeruoti
Meh
Svečias
Meh

Gal gali parekomenduot usb dvbt imtuva? Kad nebutu brangus. Nes zadu pirkt 3 ir beveik visa dvbt paleist, pasidalinciau forume

Mantas
Svečias
Mantas

o tai ce sakykim tik vietiniame tinkle galima matyt tuos kanalus ar sakykim ir is bet kurios pasaulio vietos kur yra intikas?

Mreh
Svečias
Mreh

O tai ne kinietiškas ir nelenkiškas tai koks? 😀
Dabar pabandymui užsakiau iš UK tokį piguti su siaura jungtim antenai ir iškart šalia F formos adapteri antenai, kad nereiktų kapryti ir lituot.
Žiūrėsim kaip bus.
O tarkim dėl to FW, kad linuxas matytų, ko reikia? Kaip atrodo tas FW failiukas? Ar astra savyje turi daug FW ir dideli suderinamumą?

Paulius
Svečias
Paulius

Turiu klausimą, Jei pasiimčiau telia iptv ar man reikėtų jų routerio ar užtektų ten routeriuko nustatymuose pas save iptv nustatyt.

Ričardas
Svečias
Ričardas

Sveiki kaip ant pirmo Rasberio pakelti proco dazni iki 1000 Mhz

nzn
Svečias
nzn
tiuneris
Svečias
virgius
Svečias
virgius

o imanoma padaryt, kad transliuotu mpeg 2, o ne mpeg 4?

Julius
Svečias
Julius

Ar yra astra, kad butu ne trial version? Ar ja pirkti reikia? Pas mane 5.63 versija.

Šarūnas
Svečias
Šarūnas

Žinau, kad šis postas jau senokas, tačiau manau reikėtų paminėti, jog „Astra“ yra mokama programa. Licenzija perkama vienam serveriui (serveris – dedikuotas nuomojamas servas, dalinamas ‘shared’ nuomojamas servas, tavo kompiuteris, raspberry, ar bet koks kitas įrenginys. (Viename įrenginyje su viena licenzija Astr’ų gali pasileisti nors ir šimtą)). Licenzija vienam serveriui iš jūsų kišenės kas mėnesį nuskaičiuos po 25 amerikoniškus, arba po 250$ jeigu mokėsite už metus į priekį. Taipogi, Andrey Dyldin įkurta kompanija „Cesbo“ (kurioje tik jis vienas ir dirba) kuriai priklauso „Astra“ projektas siūlo ir nemokamą programos versiją, tačiau ši versija yra gerokai pasenusi (paskutinis atnaujinimas – 2015 m.… Skaityti toliau »

Julius
Svečias
Julius

Sveiki. Kas gali but su mumudvb, jei viska padarau kaip nurodyta, aisku daznius ir ip suvedu savo, veikia tik iki serverio isjungimo. Kai vel ijungiu, nebegaliu jo paleisti. Ta prasme suvedu mumudvb -c mumudvbconfigas.conf bet nebeveikia nei http nei udp. Nors iki isjungimo viskas buvo OK. Gal jis skirtas tik raspberiui?

darius
Svečias
darius

Koki usb dvb siūlote naudoti kad su ubuntu veiktu?

MDJ
Svečias
MDJ

Labai stabiliai dirba DVBLAST bet atiduoda tik multikastu, jai reik per http, udpxy dar statyt o jai reik ir autorizacijos ar https ir Nginx nemaisys…

GIN
Svečias
GIN

parekomanduociau pasidometi cc-player.tv

Svecias
Svečias
Svecias

Norejau paklausti gal bande kas įsirašyti astra 4.4. ir 5.6 tame pačiame serve, kad veiktu abi vienu metu? ir ar tai išvis įmanoma?

Kiti įrašai

Sliding Sidebar